O Nas

Krynica Morska

Atrakcje

Krynica Morska

Krynica Morska to idealne miejsce na udany wypoczynek w samym sercu Parku Krajobrazowego Mierzei Wiślanej. Usytuowana na północy Polski, na małym skrawku lądu - Mierzei Wiślanej, otoczona od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego porośnięta wiecznie zielonym, sosnowo-bukowym lasem, od dziesiątek lat przyciąga tysiące turystów.

Minizoo w Jantarze

Mini ZOO w Jantarze, utworzone wspólnie z Oliwskim Ogrodem Zoologicznym to wyjątkowa atrakcja dla turystów odwiedzających miejscowości Mierzei Wiślanej, w którym mnogość rzadkich odmian zwierząt i ptaków daje możliwość bliskiego, poznawczego i przybliżającego świat przyrody kontaktu z naturą.

Malbork

Zamek w Malborku w 1997 r. został wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Znajduje się on w północnej części Malborka, na prawym brzegu Nogatu, przy wjeździe do Malborka od Nowego Dworu Gdańskiego. Jest to największa zachowana do dziś średniowieczna warownia w Europie.

Nautikka Resort

Statkiem po trawie

Wartą zobaczenia atrakcją jest rejs statkiem z Elbląga do Buczyńca. Kanał wraz z jego zabytkowymi pochylniami jest unikatem na skalę światową. Szlak ten zaczyna się w Elblągu, na rzece Elbląg, następnie prowadzi przez największy rezerwat ptactwa w Polsce północnej – jezioro Druzno. Najładniejszy odcinek szlaku wodnego prowadzi z Elbląga do Buczyńca.

Komfort pobytu

Apartamenty Nautikka Resort zostały stworzone z myślą o klientach pragnących wypoczywać z dala od zgiełku jednak blisko atrakcji turystycznych.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy w pełni wyposażone apartamenty, w których odnajdą domowy komfort.

Galeria

Polecany przez naszych Gości

  • Serdecznie polecam, piękne i czyściutkie apartamenty dla całej rodziny, bardzo miła obsługa.
    Joanna
  • Bardzo przestronny i zadbany pokój. Dobra lokalizacja. Miła obsługa. Ładny widok.
    Sylwia
  • Gorąco polecamy na wypoczynek dla osób szukających ponad przeciętnego standardu i stylu.
    Kuba

Opinie

facebook4.9/5
booking4.9/5
google4.8/5

Apartamenty

4 os4 os
36m236 m2

Apartament nr 2

od 250 / Apartament
4 os4 os
36m236 m2

Apartament nr 4

od 250 / Apartament
7 os7 os
46m246 m2

Apartament nr 5

od 360 / Apartament